Šiltnamių ventiliatorius FloFan

Nauja

Tiesiog kaip ir namuose, modernių šiltnamių vėdinimas vaidina labai svarbų vaidmenį. Ventiliacija padidina augalų augimą, tuo pat metu išlaikant vienodą augimą želdinukams.

Yotube video: https://www.youtube.com/watch?v=JiSHnft1YnM

Smulkiau

€ 398.09

Apie prekę

Šiltnamių ventiliatorius FloFan

Oro maišytuvas pagamintas pasaulinio garso gamintojo MULTIFAN, kuris yra pirmaujanti rinkoje, kalbant apie kokybę ir funkcionalumą turi labai gerą reputaciją, taip pat dėl ​​to, kad nuolat diegia naujoves ir tobulina savo produkciją.


Recirkuliacinis oro ventiliatoiaus paskirtis labai įvairi. Vienas iš pagrindinių: gyvulininkystės, paukštininkystės, kiaulininkystės fermose. Taip pat dėl savo funkcionalumo naudojamas ir šiltnamiuose, kur jis yra labai naudingas daržovių ir vaisių auginimui.
    
Parametrai:
    Modelis: T4E40A
    Aukštos ENERGIJOS SĄNAUDOS (W) 270
    Našumas [M3 / h]: 5250
    Maitinimo šaltinis (V): - 230
    Tomas (dB) - 49

https://www.youtube.com/watch?v=JiSHnft1YnM

Šiltnamio auginimas, daržovių ir vaisių
Tiesiog kaip ir namuose, modernių šiltnamių vėdinimas vaidina labai svarbų vaidmenį. Ventiliacija padidina augalų augimą, tuo pat metu išlaikant vienodą augimą želdinukams. Ryšium su modernizavimo statybos šiltnamyje jie sukūrė visiškai naują veikimo metodą kuris kontroliuoti drėgmės lygį. Tai yra tai, ką didieji darbai pasiūlė ventiliatoriaus MULTIFAN šiltnamiui, kuris suteikia vertikalias ir horizontalias oro sroves ore, todėl, kad būtų pasiektas tinkamas drėgmės lygis ir mikroklimatas.

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: