Išpardavimas! Smuklintuvas KR-02 (380V) Padidinti

Smuklintuvas KR-02 (380V)

KR-02 (380V)

Nauja

F KR-02 yra didelio galingumo trifazis smulkintuvas, kurio paskirtis - smulkinti šiaudus, šieną, žolę. Tokio tipo smulkintuvas naudojamas ne tik smulkiuose,bet ir vidutiniuose ūkiuose. Taip pat šį modelį galime naudoti ir grybų pramonėje, ruošiant grybienos masę, arba sodininkystėje, ruošiantis dirvos aplink augalus padengimas įvairiomis medžiagomis (mulčiavimui).

Smulkiau

€ 671.55

Apie prekę

Akcentuotami smulkintuvo privalumai bei komplekte esančių dalių patvarumas : nesudėtingas, lengvai prižiūrima įrengimo konstrukciją, automatinė elektros variklio apsauga nuo perkaitimo padidinto darbo krūvio metu. Smulkintuvo komplekte yra dvi grotelės, kurias galima keisti ir keičiant gaunamos skirtingos, 1,0 - 1,5 cm ir 2,5 – 3,0 cm šieno arba šiaudų susmulkinimo frakcijos.

Prieš pradedant darbą, pastatykite smulkintuvą ant tvirto ir lygaus paviršiaus, pakiškite po juo specialiai tam pritaikytą talpą (kibirą,statinę),tuomet prijunkite prie elektros tinkle. Prieš įjungdami prietaisą, užpildykite piltuvą šienu (šiaudais). Kai ingridiendai pradėjo smulkintis, ir piltuve sumažėjo šiaudų arba šieno kiekis, papildykite pagal poreikį. Sumalta masė, pateks į talpą, kuri buvo po smulkintuvu.