Apie mus

Žemės ūkyje pradėjome dirbti  2000 m. Sukaupę didelę patirtį sukūrėme įmonę UAB „ Agroprekes“ siekdami greito aptarnavimo ir naujausių technologijų sukūrėme aptarnavimo centrą www.agroprekės.lt internetinėje erdvėje.

Suformuota kompleksinė aptarnavimo sistema užtikrinanti dėmesį klientui ir konstruktyvų kontaktą su vartotoju. Mes galime pasiūlyti ne tik konkretų produktą, bet ir suteikti profesionalias konsultacijas. Visada esame pasiruošę išklausyti ir suprasti kliento poreikius, pasiūlyti individualius sprendimus kiekvienam projektui.

Vizija ir siekiai
www.agroprekes.lt savo klientams siūlo daugiausia vienoje vietoje sukauptų specializuotu prekių žemės ūkiui, gyvulininkystei, sodui, daržui ir miškui.

Tai patogi vienoje vietoje sukauptas didžiausias prekių pasirinkimas. Jums nereikės peržiūrėti dešimtis reklamų, kad surastumėte jus dominančią prekę.

Norint susipažinti su prekių asortimentu, jas išsirinkti ir įdėti į pirkimo krepšelį, nereikia registruotis. Registracija reikalinga tik tvirtinant užsakymą.

Elektroninėje parduotuvėje pateikiamas ne tik prekių asortimentas, bet ir techninės, vizualinės jų charakteristikos, kainos, pristatymo sąlygos. Jei reikia daugiau informacijos apie konkrečią prekę, įmonės specialistai į visus klientams rūpimus klausimus atsako telefonu, elektroniniu paštu, skype.

Pirkdami prekes įmonės elektroninėje parduotuvėje, sutaupysite. Pirkdamas prekę, pirkėjas dalį bendrovės darbuotojų darbo atlieka pats – iš anksto žino, kokios prekės jam reikia, pats suformuoja užsakymą, todėl ir moka už prekes vadinamąją internetinę kainą. O ji yra daug žemesnė už mažmeninę. Internetine kaina dažniausiai naudojasi fiziniai asmenys, o įmonės, pasirašiusios sutartis, prekes perka didmeninėmis kainomis, kurios priklauso nuo perkamų kiekių ir yra žymiai žemesnės už mažmenines.

www.agroprekes.lt  Elektroninės prekybos vystymas leidžia tikėtis, kad bendrovė taps viena iš didžiausių prekybos centrų siūlančių didžiausia pasirinkimą žemės ūkio ir gyvulininkystės prekių ne tik Lietuvoje. Bendrovės plėtra nukreipta į žemės ūkį, siekiame aukščiausių tikslų. Mūsų tikslas siekiame pagerinti prekybos sistemą, užtikrinti einamiausių prekių greitą pristatymą. Užtikrinti aukščiausios rūšies prekių žemiausiomis kainomis.

Agro Prekės:

UAB "Agroprekes"
Įmonės kodas 304539464
PVM LT100010947011
Buveinės adresas: Vytauto g.17
Krekenava, Panevėžio raj.
Tel.: 865558440
www.agroprekes.lt www.agroprekes.eu

Tel: +370 655 58440
Email: agroprekes@gmail.com